OX22GHB04 - 4x2x0,22mm² AES/EBU audiokaapeli Dca s2, d2, a1
Foliot ja parikerrokset ovat liimattuna yhteen ja ne voidaan käsitellä asennuksissa nopeasti.
* 0.22 mm² johtimen poikkileikkaus (AWG 24)
* Parit suojattu foliolla ja yhteinen suojaus folio+tiheä punos.
* AL/PETP folio sidottu pareihin, mahdollistaa nopean asennuksen
* Tulenkestävä/ syövyttämätön (FRNC)
* CPR Dca s2, d2, a1 EN50575 mukaisesti
Ej tillgänglig för försäljning
  • Brand
  • vari
  • Materiaali
  • Kaapelin ulkohalkaisija
  • CPR
  • Johtimen_materiaali
  • Johtimen_Poikkipinta-ala
  • Johtimien_määrä
Kombinationen existerar inte.
SKU :
OX22GHB04
EAN :
Category :
Audiokaapelit DIGI
Sähkönumero :
Electrical number :
Share :
Tekniset tiedot:
Johtimet tinattu kuparilankoja, 7x0,20mm
Johtimet poikkileikkaus 0,22 mm2
Eristys Vaahto PE Suojaus ohuella kierretyllä johdolla + AL/PET foliolla
Kaapeli LSZH (low smoke zero halogen) numeroitu, musta Kokonaishalkaisija 12,5mm
Yhteissuoja: AL/PET folio + ohuella kierretyllä johdolla + tinattu kuparipunos (peitto 85%)
Käyttölämpötila -30 / +70celsius
Impedanssi 110 Ohm
Vaimennus db/100m
1MHz 2,3
3MHz 3,8
6MHz 5,3
10MHz 6,6
General
Brand Klotz
Tekniset tiedot
vari Musta
Materiaali FRNC
Kaapelin ulkohalkaisija Ø 12.5 mm
CPR Dca
Johtimen_materiaali CU
Johtimen_Poikkipinta-ala 0.22 mm²